Populárny manželský pár Adelu a Viktora Vinczeovcov netreba nijak zvlášť predstavovať. Diváci môžu ich tváre pravidelne sledovať na televíznych obrazovkách, pričom obaja sršia svojským humorom. Nedávno však prijali pozvanie do známej talkshow, kde to jeden z nich poriadne prepískol!

Adela sa spolu s Viktorom objavili ako hostia v talkshow Mária Šmýkala s názvom „Také zo života“. Počas rozhovoru prišli na rad veselé témy, kedy boli účinkujúci požiadaní, aby porozprávali o svojich najtrápnejších momentoch z minulosti. Obľúbená moderátorka si  tak spomenula na situáciu, kedy ešte počas natáčania show Let´s dance omylom oznámila nesprávnej dvojici, že vypadáva. Na to jej manžel okamžite zareagoval, že si to presne pamätá.

Dvojica sa začala doťahovať a Adela preto nedokázala nespomenúť fakt, že jej manžel mal vtedy len 16 rokov, hoci ona už mala 26. Viktor sa však odbiť nenechal a rýchlo dodal: ,,To sme vtedy sledovali celá naša rodina ten trapas. A Pyco sa vtedy tváril strašne šokovaný a nie ako táto ŠIALENÁ PANI!“ povedal mladý sympaťák a prstom ukázal na manželku.

Lietali perly

To však ani náhodou nebola jediná „perla“, ktorú Markizák počas debaty vyriekol. V istom okamihu totiž začali účinkujúci preberať Adeline účesy a aj v tejto chvíli si ju Viktor začal poriadne doberať: ,,Vždy ti hovorím, že určite rozpustené vlasy! Ja neviem, či ste videli Chart Show, kde vyzerala ako taká mladá kobyla!“ vyhŕkol zo seba pohotovo.

adela vincze chartshow

Nuž, ako môžeme vidieť, dvojica je zrejme zvyknutá spolu komunikovať celkom divokým štýlom. A hoci sa zdalo, že je Adela nad vecou, tiež si na adresu drahého partnera neodpustila poznámku: ,,Prišiel si ma sem zosmiešňovať, mám taký pocit od začiatku,“ odvetila na margo jeho uštipačných poznámok ohľadne svojej osoby.

Ukážku z tohto kontroverzného rozhovoru si môžete pozrieť vo videu

Zdroj: pluska.sk, YouTube | Foto: Instagram, YouTube