Sympatický model a modrooká študentka sa spoznali vďaka obľúbenej šou, kde sa do seba zahľadeli, a nakoniec tvorili pár aj v reálnom živote. Avšak teraz dvojica šokovala fanúšikov informáciou o svojom rozchode.

Tomáš Tarr si po 12-tich týždňoch hľadania svojej vyvolenej v Ruži pre nevestu konečne vybral a prsteň navliekol pôvabnej Petrane. Zaľúbenci spolu fungovali aj mimo šou, či už na Slovensku alebo v Thajsku, kde rodák zo Štúrova dlhší čas žije. Pred médiami vyzeralo všetko ideálne, avšak teraz vyšli hrdličky s pravdou von a priznali rozchod.

ruza pre nevestu

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Začiatky, spoznávanie sa v našom vzťahu však boli kvôli vysielaniu šou v TV obmedzené, keďže sme vzťah na verejnosti priznať nemohli. Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila. Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni, či už povahovo alebo názormi,“ prezradil ženích pre markiza.sk.

„S Tomášom sme tvorili oficiálny pár hneď po ukončení natáčania finále. Náš vzťah trval niekoľko mesiacov a bol vždy úplne mimo normy, keďže sme sa nasťahovali hneď k sebe a nemali čas ani možnosť klasicky randiť, vysvetlila nevesta. Podľa Petrany obaja zistili, že majú iné životné ciele a prekážkou bola aj diaľka, ktorá ich rozdeľovala.

RUZA PRE NEVESTU

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/xenia_gregusova