Nečakaná správa o konci vzťahu medzi Tomášom Tarrom z reality šou Ruža pre nevestu a jeho vyvolenou Marcelou Dolniakovou prišla práve dnes. Tomášovi tak stroskotal už druhý vzťah s účastníčkou programu televízie Markíza.

Po konci romániku medzi Tomášom a víťazkou súťaže Ruža pre nevestu Petranou Ondrášovou sa ukázalo, že mladý podnikateľ žijúci v Bangkoku našiel svoje miesto po boku dračice Marcely, ktorú z Ruže vyradil pre jej správanie. Vadilo mu, že ich vzťah v šou nebrala príliš vážne. Tým však nebolo všetkému medzi ňou a Štúrovčanom koniec. Tomáš si mal podľa Petraniných vyjadrení písať s Marcelou nevhodné správy ešte počas ich vzájomného vzťahu.

tomáš tarr, marcela dolniaková, rozchod, Ruža pre nevestu, amarkíza

Ako to skutočne bolo, vedia len daní zúčastnení. Po dnešku však už ide každý vlastnou cestou. Marcela Dolniaková na svojom Instagrame oznámila koniec veľkej lásky. „Ahojte priatelia, nikdy som nezvykla vysvetľovať nikomu udalosti zo svojho života, ale myslím si, že jedno vysvetlenie si zaslúžite. Keďže s Tomášom sme tvorili svojim spôsobom verejne známy pár, prežívali ste to všetko s nami od začiatku šou až doteraz. S Tomášom už dnes pár netvoríme. Určite sa nevyhneme rôznej kritike, že sme to robili kvôli pozornosti, atď. Verte nám, že nie. 90% nášho vzťahu sme mali v súkromí a nestáli sme o pozornosť médií,” šokovala čiernovláska.

,,Zvyšok z nášho vzťahu boli nami odpovedané otázky od rôznych bulvárov atď. Vždy sme ale vedeli, akú časť vzťahu sme chceli mať verejnú. Preto ani dnes nebudem vysvetľovať dôvod, prečo sa naše cesty rozišli. Je to medzi nami a vieme, že to bude pre nás oboch takto lepšie. Rozišli sme sa s rešpektom a úctou jeden k druhému. Tomášovi ďakujem za všetko, čo sme spolu zažili a navždy tu pre neho budem, pretože si ho vážim ako človeka. Ďakujeme vám všetkým, že ste nám tak veľmi fandili a podporovali náš vzťah. Niekedy to tak život nechce,“ napísala bývalá športovkyňa.

K rozchodu sa vyjadril aj samotný Tarr. Na svoj príbeh napísal, že sa viac k danej téme rozpisovať nechce a že všetky informácie poskytla v článku televízia Markíza. „Naozaj sa ja ani @dolniackam nemáme v pláne vyjadrovať do médií o našom súkromí. Je to naše spoločné rozhodnutie a naďalej sa budeme v živote podporovať, preto je jediná oficiálna informácia od @markizaofficial,“ dodal Tomáš.

tomáš tarr, marcela dolniaková, ruža pre nevestu, rozchod, markíza

Zdroj/Foto: markiza.sk, pixabay