Rozchod, ktorý otriasol Slovenskom – koniec medzi profesionálnym cyklistom Petrom Saganom a jeho manželkou Katkou ochromil médiá. Príčiny krachu boli doposiaľ neznáme, kým portál čas.sk nezverejnil informácie z tajomného listu, ktorý obdržali v redakcii. 

Anonymný autor poslal do redakcie list s pečiatkou pošty v Žiline. Myslí si, že verejnosť by sa mala dozvedieť pravdu o manželstve Petra a Katky a o možných príčinách jeho rozpadu. Toto sú údajné dôvody krízy, o ktorých informuje spomínaný portál.

Predmanželská zmluva

Prvým vážnym problémom medzi Saganovcami malo byť to, že Peter sa rozhodol Katke vystaviť predmanželskú zmluvu – tá však bola zásadne proti a mala veľké námietky.

Fotky syna

Cyklista si chcel chrániť súkromie a syna nevystavovať zraku médií. Hrdá mamička sa ale svojou ratolesťou musela pochváliť, čím sa názory oboch rodičov výrazne skrížili.

Vatikán

Nepríjemným bodom ich vzťahu bola návšteva Vatikánu a stretnutie s pápežom. Na audiencu sa nedostal nikto z Katkinej rodiny kvôli nedostatku miesta – členovia tímu Bora však zaujímali dve zo siedmych miest, čo mohlo Katku uraziť. Pápež František nakoniec malého Marlona i tak nepokrstil.

Petrova kariéra bez manželky

Katarína bola zvyknutá so svojím mužom cestovať na všetky významné preteky a fandiť mu. Teraz ale na jej pleciach ostala všetká starostlivosť o ročného synčeka, a tak výjazdy do zahraničia nepripadali do úvahy.

Myslíte si, že boli tieto problémy pravou príčinou rozchodu?

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook