Súťaž The Voice má za sebou prvé kolo vyraďovacej fázy, v ktorom si svoje sily zmerali speváci zhromaždení pod ochrannými krídlami Vojtu Dyka. Už od začiatku bolo jasné, že zo šou budú musieť vypadnúť aj obrovské talenty, avšak to, čo nikto nečakal, bol vyhadzov Viktoriye Michshenko.

Viktoriya Michshenko bola vo výbere naslepo dôkazom, že na dobré sa naozaj počkať oplatí. Mladá speváčka totiž pred porotu predstúpila ako úplne posledná, a to s nemalou dávkou hnevu. Ako sa totiž Viki vyjadrila, bola fakt naštvaná, že dostala najhoršie poradové číslo. Napokon však koučov svojím výkonom natoľko ohromnila, že sa všetci štyria otočili, pričom výber slečny bol jasný – Vojta Dyk.

Pocit hnevu ale fialovovlasá súťažiaca zažila opäť aj v druhom kole, kde sa musela so šou rozlúčiť – Vojta jej adresoval slová, ktoré rozhodne nečakala. ,,Ja som ti hovoril, už keď sme sa stretávali, že mi niekedy príde, akoby máš také až robotické vystupovanie na pódiu. A myslím to tak, že niekedy mám pocit, že to stále robíš akoby rovnako. A pre mňa je to potom strašne zložité hodnotiť, pretože ja nevidím žiadny ako vývoj a či ty berieš nejakú moju poznámku a či sa máš niekam vyvíjať alebo naopak to pôjde dole… Je vidno, že vieš spievať, to ja viem naisto,“ vyjadril sa po vystúpení svojej zverenkyne Dyk, ktorý jej pôsobenie v The Voice ukončil. „Ťažké rozhodnutie… Viki, spievaj ďalej, ale nemôžeš ísť v tejto súťaži už ďalej,“ zneli jeho slová.

Keďže na tvári talentovanej dievčiny bolo badať jasné sklamanie, Viktoriya po odvysielaní danej časti napísala na svoj Instagram, aby ju ľudia neľutovali. ,,Viem, že sa na mňa zosype hromada správ, tak poprosím vás, čo ste mi ešte nepísali, nepíšte,“ prihovorila sa fanúšikom na profile.

Ľuďom to ale, samozrejme, nedalo a Vikinu prosbu odignorovali. Texty, ktorými sa však extravagantná kráska pochválila, jej bývalého kouča rozhodne nepotešia. Nechýbajú v nich dokonca ani vulgarizmy, čo samotná Viki okomentovala naozaj svojsky. ,,To ako prečo ťa ten dement nedal postúpiť? Čo je ko*ot? Čo čo, šak si pekne spievala, do pi*e, nervy mám,“ znie jedna zo správ. ,,Toto je najlepšie na svete, si to zarámujem,“ reagovala speváčka, k čomu pripojila ešte aj srdiečka. Vyzerá to teda tak, že sa cesty Viki a Vojtu v dobrom vôbec nerozišli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/vikavikoos, tvmarkizaofficial, YouTube