Predposledné kolo SuperStar prinieslo viacero prekvapení. Okrem piatich famóznych finalistov sa na pódiu objavila aj Katarína Knechtová, ktorá predstavila svoj nový hit s názvom Svety

Finálová päťka v zložení Petr Borkovec, Jakub Pružinský, Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková sa postarala o nedeľnú šou v súťaži SuperStar, ktorej koniec už klope na dvere. Pravidlá sú však neúprosné a keďže porota nemala v rukáve žiadnu divokú kartu, pred bránami Super Finále skončili dvaja obľúbenci televíznych divákov.

Jakub Pružinský

Ako prvý stratil svoju šancu na výhru rodák z Považskej Bystrice, ktorého kritika zo strany porotcov sprevádzala už niekoľko kôl dozadu. Napriek ich tvrdým slovám si však získal srdcia mnohých fanúšičiek, ktoré po oznámení Kubovho vypadnutia z hry zaplavili všetky sociálne siete. Hmm, kľud, baby, ten sa nestratí! :)

Petr Borkovec

K vyradenému Slovákovi sa pridal aj Petr Borkovec, ktorého koniec prišiel aj v treťom finále SuperStar. Krk mu vtedy zachránili porotcovia, ktorí sa rozhodli udeliť českému spevákovi divokú kartu napriek jeho očividnému znechuteniu, ktoré mu prinieslo práve účinkovanie v speváckej súťaži. Po týždni však opätovne nedostal dostatočné množstvo SMS hlasov.

Kto vyhrá?

Vylúčenie Petra a Jakuba znamená, že o týždeň nasleduje čisto ženské Super Finále, v ktorom zabojuje Karmen Pal-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková.

Foto: Instagram