Lujzu Garajovú Schramekovú (33) mnohí označujú za vychádzajúcu hviezdu slovenského herectva. Sympatická brunetka pôsobí pred kamerami veľmi uvoľneným a príjemným dojmom, no jej osobný život má aj tienisté stránky. 

Lujza Garajová Schrameková začínala ako stand-up komička, no momentálne sa na našich obrazovkách objavuje čoraz častejšie vďaka seriálom Divoké kone, Naši či Panelák. Treba povedať, že Lujza je na Slovensku príjemným hereckým osviežením a na kamerách pôsobí vyrovnane, no v súkromí to nemala vždy ružové.

Pre jojkársky magazín Topstar totiž prezradila, že počas strednej školy trpela bulímiou (poruchou príjmu potravy) a bola schopná predávkovať sa preháňadlom: „Ja som si povedala, že dobrá cesta bude jesť a potom si dať tabletky na preháňanie. Dávkovala sa od jednej do troch, tak ja som si dala štyri a to už bolo, to už som potom aj odpadla, takže to bolo zlé.“

Podľa vlastných slov dokázala celé dva týždne jesť len jablká a keď prišla z internátu domov, dva dni nevytiahla hlavu z chladničky. Dvojnásobná mamička sa z ťažkej životnej situácie našťastie dostala a teraz chce chrániť svoju dcéru: „Odmalička jej hovorím, že je krásna. I keď mne samej to mama hovorila a nepomohlo to.“ Herečka dodáva, že doteraz má v stravovaní určité zásady. Pečivo a prílohy sa snaží nahradiť najmä mäsom a zeleninou.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/Joj