Tohtoročná Farma je už od začiatku nakrúcania iná než všetky ostatné. Zatiaľ čo v predchádzajúcich sériách sme do odvysielania prvého dielu ani len netušili, koho televízia Markíza obsadila, teraz už vieme mená polovice návštevníkov a okrem toho na povrch uniká množstvo tajných informácií.

Len nedávno sme vás informovali o „priepustke“, ktorú štáb udelil speváckej dvojici Twiins. Dôvodom bolo ich účinkovanie na svadbe dobrej priateľky, kde okrem vystúpenia mali svoje vlastné miesto ako VIP hostia. Nespravodlivé? Áno, a presne také je heslo tohtoročnej Farmy! 

Problémy na Farme

Neprešla dlhá doba a verejnosť šokovala správa o ďalšom probléme zo strany jedného z celebritných účinkujúcich. Na statok, ktorý je prísne strážený SBS službou, prišli neznámi ľudia bez toho, aby mal štáb či ochranka akékoľvek informácie.

Išlo o návštevu pre jedného z nových farmárov – Ibrahima Maigu. Avšak nie je to práve ten typ návštevy, o aký by mal ktokoľvek záujem. Na statok ho prišla pozrieť exekúcia s veľmi nepríjemným prekvapením. 

Dobehla ho minulosť

Správa, kvôli ktorej prerušili natáčanie, bol príkaz na začatie exekúcie kvôli údajnému niekoľkotisícovému dlhu v zdravotnej poisťovni. Po približne polhodine mali Ibi a exekútori opustiť priestory statku. Je práve finančná kríza dôvodom, prečo Maiga súhlasil s účasťou na jubilejnej Farme? Ak áno, zrejme sa bude jednať o tvrdý boj o výhru!

Prvé zábery z natáčania Farmy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Facebook, Twitter l Zdroj: Markiza.sk