Takýto účastník v šou Bez servítky ešte nebol! Do kulinárskej relácie sa prihlásil alkoholik Peter Antal, ktorý žije v stane a túžil vyhrať 500 eur. Svojich súperov privítal v altánku na záhrade a z toho, čo bývalý podnikateľ uvaril, sa vôbec hostia nenajedli. 

Kedysi kandidoval na primátora Košíc, mal prosperujúcu firmu, manželku a dve deti. Za krátky čas ale Peter Antal padol na samé dno, pričom aktuálne je po uši v dlhoch a holduje alkoholu. Hoci 48-ročný kuchár šokoval súťažiacih svojim príbehom, kritikou ho vôbec nešetrili a počas jeho večere takmer nič neskonzumovali.

bez servitky

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak diváci vôbec netušili, ako nakrúcanie prebiehalo a prečo východniar nakoniec varil u svojej kamarátky. „Štáb Bez servítky prišiel na východné Slovensko, účinkujúci Peter Antal na poslednú chvíľu zmenil miesto nakrúcania a varenia a tvrdil, že nakoniec bude variť v byte u svojej sestry. V stredu, keď mal Peter variť, sme prišli do bytu, avšak zrazu sa tam objavil majiteľ bytu, ktorý Petrovi oznámil, že si nepraje, aby sa tam nakrúcalo, keďže o pár dní sa im v byte končí prenájom. Na poslednú chvíľu nás zaviedol do domu v Košiciach na Pereši, kde nám však oznámil, že môže variť len v pivnici v kuchyni – a tam sme sa dozvedeli, že Peter prespáva v stane na záhrade,“ prezradil pre Plusku človek zo štábu.

Televízia tak vôbec netušila, že súťažiaci nemá poriadnu strechu nad hlavou. „Peter Antal sa rozhodol sám prihlásiť do tejto relácie. Na kastingu nám poslal video z kuchyne v rodinnom dome, takže sme nemali dôvod o ňom pochybovať,“ vysvetlila Pluske hovorkyňa JOJky Lucia Tuhelová.

Zdroj/Foto: Pluska, Facebook/ Bez servítky