Emma Drobná poriadne šokuje! Na YouTube sa totiž objavilo video, na ktorom je v tesnom objatí s niekým iným, než je jej priateľ Štěpán Urban, pričom na prvý pohľad nebudete ani vedieť, či sa jedná o dievča alebo chlapca.

Slovenská speváčka Emma Drobná žne úspech za úspechom. Po tom, ako naspievala titulnú pieseň k filmu Dôverný nepriateľ s názvom Try a za singel Smile získala hudobné ocenenia SOZA za najhranejšiu skladbu roka 2017, prišlo na rad niečo šokujúcejšie – poriadne kontroverzný videoklip.

Emma Drobna

Emma sa spojila s Petrom Pannom

Rest Of Time je názov novej spolupráce Emmy Drobnej a Petra Panna, ktorú môžete nájsť práve na jeho debutovom albume Progress. „Som rád za túto spoluprácu, Emma je super človek a top speváčka a tak isto aj Miško Nemtuda s jeho A Teamom, ktorí sa nám postarali o klip. Pre mňa jedna z najobľúbenejších skladieb na albume Progress,“ nešetril slovami chvály Peter, čím zároveň prezradil, kto sa hudobníkom postaral o vizuál.

Emma Drobna

O čom je text?

Klip bol natočený v Slovinsku a presne tak, aby koršepondoval s Emminim textom skladby. „Rest Of Time je o tom, že keď je vám s niekým naozaj dobre, je to vaša spriaznená duša, váš priateľ a zároveň partner, ktorého milujete – taký ten „partner in crime“, ako sa hovorí. Spievam o tom, že chcem niekoho, s kým môžem byť nonstop naozaj sama sebou a je na úplne rovnakej vlnovej dĺžke ako ja. A keď to tak je, tak je to navždy – preto sa skladba volá Rest Of Time. Ten pocit sa občas najmä pri dlhších vzťahoch vyparí – pocit tej najväčšej zamilovanosti, ktorý prichádza po pár mesiacoch randenia, keď už viete jeden o druhom navzájom všetko, a už ste takí parťáci, že si už neviete ani predstaviť byť s niekým iným…,“ vysvetlila posolstvo anglického textu Emma.

Emma Drobna

Bozky so ženou

Úlohu speváčkinho „partner in crime“ sa zhostila jej kamarátka, kolegyňa a speváčka Laura Wengová, ktorú ale tím okolo SuperStaristky zmenil na chlapca, pričom dvojica sa pred kamerami neváhala ani objímať či si dokonca vymieňať bozky. Pozrite si skvelú novinku Emmy Drobnej a Petra Panna a napíšte nám do komentu, ako sa vám páči.

Zdroj: SOUL FOR SHOW | Foto: SOUL FOR SHOW, Instagram/emmadrobna