Problémová vojvodkyňa zo Sussexu, ktorá má od svojho príchodu medzi oficiálnych členov kráľovskej rodiny na konte už nespočetné množstvo prešľapov, čelí desivým obvineniam. Niektoré zahraničné médiá totiž v posledných hodinách zaplavujú zarážajúce správy o tom, že Meghan Markle si celé tehotenstvo len vymyslela.

Princ Harry s manželkou sú momentálne v radostnom očakávaní svojho prvorodeného bábätka, ktoré ma prísť na svet na jar tohto roku. Je to ale skutočne tak? Informácia, ktorá nedávno obletela nielen sociálne siete, ale už aj niekoľko zahraničných magazínov, doslova vyráža dych!

Meghan Markle

Prominentná budúca mamička nedávno navštívila istý domov dôchodcov, kde vznikla skutočne diskutabilná fotografia. Práve táto snímka má podľa mnohých podozrievavých ľudí bývalú herečku usvedčiť z toho, že o celom tehotenstve len klame.

Keď sa totiž Meghan v jednom okamihu zhrbila, pokrčilo sa spolu s ňou aj jej brucho – tento detail má byť vraj jasným dôkazom toho, že americká kráska namiesto skutočného bruška nosí iba tehotenský vankúš.

Meghan Markle

Ďalšie dôkazy

Zverejnenie šokujúcej správy vyvolalo búrlivé debaty, ktoré postupne prinášajú ďalšie potvrdenia pravdivosti týchto konšpiračných teórií. Manželka princa Harryho si vraj dokáže bez najmenších problémov čupnúť či zohnúť sa a ihneď vstať, čo by žena s tak veľkým bruchom možno vôbec nedokázala.

Otázniky dokonca vyvoláva aj skutočnosť, že tehuľka má dieťa priviesť na svet v ďalekej Amerike a nie vo vychýrenej londýnskej nemocnici St. Mary´s Hospital, kde členky kráľovskej rodiny zvyčajne rodia. Názor na tieto údajné dôkazy si ale musí utvoriť každý sám.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter, Instagram/meghanmarkle_official