Aktuálnym súťažiacim Bez servítky v strede týždňa zamrzol úsmev na tvári, ba dokonca tiekli i slzy. Samuel Sčepka sa ukázal zrejme ako najhorší hostiteľ v celej histórii obľúbenej šou.

Vzhľadom na Samov nízky vek a tichšiu povahu súperi nepredpokladali, že si od neho odnesú top zážitok. Avšak to, čo prišlo pri stole, v negatívnom zmysle predčilo všetky ich očakávania.

Už po príchode k mladému študentovi súťažiaci usúdili, že vyzerá ako kôpka nešťastia. Tragický výraz sa ale so Samuelom tiahol po celý večer, čo jeho hostí vytáčalo ešte viac než samotné jedlo, ktoré poriadne odflákol. Po dvoch obschnutých kúskoch rožteka s avokádovou pomazánkou prišiel hlavný chod, ktorý odmietol ochutnať dokonca i hostiteľ.

,,Ja to nebudem jesť,“ šokoval maturant, čím prísediacim vyrazil dych. Následne flegmaticky povedal, že kúsky kuracieho mäsa s obhorenou ryžou a rozmrazenou zeleninou nemusia jesť ani oni. ,,Naozaj, mne sa normálne vháňajú slzy do očí. Nie z toho, čo si nám pripravil, ale z toho, jak sa k nám chováš. Toto som v živote, ale že v živote nezažila,“ povedala plačlivo Martina, ktorej vraj tiekli slzy zúfalstva.

,,Nikdy v živote ma asi nikto tak neurazil, aby sa takto správal. To má 18 rokov,“ skonštatovala nahnevaná Monika, pričom sklamanie vyjadrili aj ďalší adepti na výhru. V Samových rukách tak 500 eur rozhodne neskončí, všetci mu totiž podarovali nulu. A takýto mizerný výsledok nedosiahol ani toľko kritizovaný Filip, ktorý za svoje mastné špekačky získal aspoň dva body.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Samova večera

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky – TV JOJ