Farma X sa pomaly, ale isto blíži do svojho konca, pričom už dnes večer budeme svedkami prvého zmiešaného duelu, v ktorom sa proti sebe postavia Martin Šmahel a Táňa Brunayová. Ešte predtým sa však dvojica stretla v Dome pravdy, kde sa jeden druhému poriadne otvorili.

Či už Farmu sledujete alebo nie, určite vám neušiel neštandardne kamarátsky vzťah medzi Táňou Brunayovou a Petrom Harezníkom. Napriek tomu, že obaja stále tvrdia, že medzi nimi nič nie je a všetky ťahy, ktoré sa zdajú ako prejavy lásky či výmeny telesných tekutín, sú len taktika, ostatní si myslia opak. Nad ich putom ale krútia hlavami aj prítomní farmári, nakoľko je o Táni známe, že ju doma čaká priateľ.

Farma 10

V Peťovi našla, čo nemá doma

Ako „to“ má fintesska doma, zaujímalo aj jej parťáka Martina Šmahela, s ktorým sa pred duelom stretla v Dome pravdy. „Ty si tu asi dostala, čo ti doma, chýba, čo?“ na rovinu sa Táni opýtal Martin. „Nieže dostala, v Peťovi je to, čo nemá môj partner, ale to neznamená, že s Peťom mienime alebo chceme niečo riešiť,“ vyznala sa kučeravá brunetka. „Je to vzťah bez rozumu,“ doplnila na margo svojho partnerstva s mužom, ktorý ju čaká doma.

Svalnatý krásavec sa neváhal opýtať ani to, či sa na farme rozhodla od neho odísť. Dokonca jej položil aj mimoriadne odvážnu otázku. „Premýšľala si niekedy nad tým, čo by sa v ňom odohrávalo, keby to videl, čo sa tu dialo?“ „Čakať to mohol, neraz som ho na to upozorňovala. Neraz odo mňa počul vetu, čo nemáš doma, hľadáš niekde inde,“ otvorene priznala Táňa. Celý rozhovor medzi aktuálnymi účastníkmi duelu si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Instagram/farma2018_official