Pretvárka alebo šokujúca realita? Dara Rolins si len nedávno prešla rozchodom so svojou láskou Patrikom Vrbovským, s ktorým prežila celých sedem rokov. Sny, nádej, spoločný život. To všetko sa zrútilo ako domček z kariet a čo nikto nečakal, bol nový vzťah, do ktorého vstúpil jej teraz už bývalý partner akoby mávnutím ruky.

Úspešná speváčka len nedávno netajila sklamanie, ktoré jej táto horúca novinku priniesla. Napriek tomu tvrdila, že lásku a city k druhej žene Patrikovi úprimne praje a jediné, čo ju mrzí, je spôsob, akým dvojica prezentuje svoj románik na sociálnych sieťach.

Od tejto studenej spršky slov prešla krátka doba a na povrch sa dostávajú nepotvrdené informácie zo súkromia najmedializovanejšej dvojice česko-slovenského šoubiznisu. Podľa priateľov známeho rapera by mala byť Jasmina Alagič tehotná, hlavní aktéri sa však k tejto situácii doteraz nevyjadrili. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Ako to vníma Dara? Po ukončení svojho vzťahu s Patrikom bola zo strany určitej skupiny ľudí osočovaná výčitkami, že počas siedmich rokov vzťahu sa im nepodarilo splodiť dieťa, po ktorom on tak veľmi túži. Nechutné komentáre síce speváčka odbila jasným vyjadrením, prečítať si ho môžete >>>TU<<<, no to ešte neznamená, že tieto slová nenosí navždy v srdci. Zaboleli by určite väčšinu žien.

Podľa posledných vyjadrení sa zdá, že toto turbulentné obdobie má sympatická blondínka za sebou. Alebo je to len pretvárka? „Veľmi mu želám šťastie, rodinu, deti a všetko to, po čom túži a asi to dostane, konečne,“ preniesla na adresu svojej bývalej lásky Dara, pričom nezabudla nenápadne vyzdvihnúť aktuálne veľmi rozoberanú tému v médiách. Jasminine možné tehotenstvo.

A ako to má s láskou samotná Rolins? Tá sa do nového vzťahu tak bezhlavo nehrnie. „Ja to tak nemám, že by som za mesiac dokázala preskočiť naplno do nového vzťahu,“ prehovorila o svojich pocitoch, pričom sa môže zdať, že ide o ďalší „podpich“ na adresu jej „príliš skoro zamilovaného ex-frajera“. „Potrebujem čas a priestor. A tiež je rozdiel medzi zamilovať sa a milovať,“ dodala na záver, s čím môžeme len súhlasiť.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk