Zlozvykov sa človek zbavuje len ťažko, oveľa horšie je to so závislosťami. A to nemyslíme večernú porciu čokolády v posteli. Ťažký boj momentálne prekonáva aj známa speváčka a herečka, pre ktorú je podľahnutie alkoholu značný krok vzad. 

Demi Lovato sa už pred niekoľkými rokmi verejne priznala, že mala problémy s vlastným telom, nenávidela sa a chcela zomrieť. Prestala jesť a dlho sa spamätávala z bulímie. Ďalším, no nemenej závažným problémom v jej živote, je aj alkohol.

So závislosťou bojuje už 6 rokov, dokonca sa na jednom nedávnom koncerte v Las Vegas priznala, že je „čistá“. Teraz je však všetko inak. Demi nečakane zverejnila skladbu „Sober“, čo v preklade znamená „Triezva“.

„Mami, prepáč, že už nie som triezva. Oci, odpusť mi tie rozliate drinky na podlahe. Toto je pre tých, ktorí ma neopustili a už raz si tým so mnou prešli. Je mi to ľúto, nie som triezva,“ spieva v refréne.

„Je mi to ľúto aj za fanúšikov, ktorých som stratila. Ktorí sledovali, ako som padla. Chcem byť vzorom, ale som iba človek,“ pokračujú slová piesne. Demi, držíme prsty :(

Foto/Zdroj/Video: YouTube