Reality šou Farma je skvelým odrazovým mostíkom pre mnohé slovenské „wanna be“ celebrity, ktoré sa do hry s finančnou odmenou nehlásia práve kvôli vysokej peňažnej výhre. Mnohých súťažiacich láka skôr vidina rýchlej slávy, ktorú však sprevádzajú aj mnohé negatíva.

Jednou z najvýraznejších účinkujúcich v desiatej sérii daného projektu bola aj Daniela Urbanová. Mladá kráska sa na statku udržala takmer do konca, vďaka čomu nadobudla množstvo fanúšikov na sociálnych sieťach, kde dnes pravidelne promuje svoju prácu vo vlastnom nechtovom štúdiu.

Dada sa však najnovšie rozhodla verejne prehovoriť o tom, čo ju sprevádza a obťažuje na dennom poriadku. Ponúkanie jej súkromného života na internet si totiž vyžiadalo svoju daň a mladej ex-farmárke začali pribúdať poriadne nechutné správy, pričom malo ísť práve o intímne zábery neznámych mužov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Urbanová preto natočila video, kde verejne vyzýva všetkých mužov odosielajúcich podobné snímky, aby s tým okamžite prestali. Stretli ste sa s podobným obťažovaním na internete aj vy? Určite nám dajte vedieť svoju skúsenosť do komentárov na Facebook-u!

 

Video: Streamable.com| Foto: YouTube, Instagram/Daniela Urbanová, Facebook/Farma