V minulotýždňovom kole populárnej show Tvoja tvár znie povedome zahviezdila mladá kráska Jasmina Alagič (29), ktorá stvárnila slávnu českú speváčku Věru Bílú. Moderátorka sa tak stala dôvernou kópiou rómskej speváckej hviezdy a nakoniec vďaka vynikajúcemu výkonu zvíťazila. V pozadí úspešného vystúpenia ale stojí desivá pravda.

Rómska kráľovná hudobnej scény totiž ani zďaleka neprežíva také šťastné chvíle ako jej „dvojníčka“ Jasmina. Populárna Češka má za sebou najťažšie obdobie svojho života, ktoré ju dohnalo k hrozivým činom. Kedysi cestovala po celom svete a užívala si luxus a bohatstvo. Skvelý spev ju preslávil v rôznych krajinách a dokonca absolvovala vystúpenie aj v americkom Bielom dome. Potom však nastal v speváčkinom živote zlom a všetko sa otočilo o 180 stupňov.

jasmina alagic vera bila

O väčšinu svojho majetku Věra prišla kvôli závislosti na hracích automatoch a nakoniec ostala celkom na mizine. Za týmto utrpením zrejme stojí aj ťažký životný údel – speváčka prišla počas jediného roka o milovaného syna aj manžela. Bílá komentovala svoju životnú situáciu smutne so slovami „Nebaví ma na tomto svete žiť.“ Dokonca sa pred dvomi rokmi pokúsila spáchať samovraždu, na poslednú chvíľu ju ale našťastie zachránili.

vera bila hudba

vera bila hudba

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram