O Celeste Buckingham je známe, že u nej často kolíše váha, pričom kilá navyše neraz riešila drastickými spôsobmi. Až teraz populárna speváčka odhalila desivé pozadie — dlhdodobo bojuje so zákernou chorobou.

Bývalá SuperStaristka sa netají tým, že v minulosti zápasila s bulímiou a trpela ťažkými depresiami. Celeste Buckingham sa už ako tínedžerka trápila kvôli vzhľadu a chcela sa zbaviť nadbytočných kíl. Umelkyňa je dokonca často prepieraná v médiách ako žena, ktorá sa o postavu vôbec nestará a stále priberá. Teraz 28-ročná Slovenka odhalila dôvod svojej plnšej figúry.

celeste buckingham

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Diagnostikovali mi syndróm polycystických ovárií. Ide o ochorenie vaječníkov, ktoré mi zistili v dvadsiatich dvoch rokoch. Moje telo nedostatočne spracúva kalórie, a preto mi váha veľmi kolíše. Sú ženy, ktoré veľmi priberú, iné, naopak, veľmi schudnú. Ja som ten prvý prípad, ale úprimne vravím, už mi to nevadí,“ vysvetlila Buckingham pre Plus 7 dní. Táto choroba má, bohužiaľ, vplyv aj na plodnosť.

,,Je mizivá šanca, že raz budeme mať deti,“ uviedla speváčka v mene žien bojujúcich s rovnakým ochorením. Túto skutočnosť Celeste prijala a učí sa s ňou pracovať.

Zdroj/Foto: plus7dni.pluska.sk, Instagram/celbuckingham