Šok, aký diváci Farmy dlho nezažili. Nová jubilejná séria so sebou priniesla zmeny, na ktoré fanúšikovia vidieckej reality šou neboli vôbec zvyknutí. Najväčším prekvapením je jednoznačne celebritné obsadenie – kompletný zoznam známych tvárí nájdete >>>TU<<<.

„Bude to kurté a nespravodlivé!“ To je nové heslo, ktorým sa riadi desiata séria Farmy. Medzi účastníkov, snažiacich sa zveľaďovať chátrajúci statok, patria aj slovenské speváčky z dua Twiins Veronika a Daniela Nízlové. 

Na verejnosť však prenikla informácia o ich náhlom odchode z Farmy, ktorá má kruté pravidlá. Opustenie priestorov natáčania bolo dokonca v minulosti trestané vyhadzovom alebo mastnou pokutou – tentokrát je ale všetko úplne inak.

Známe tváre si mali od natáčania odbehnúť na svadbu ich dobrej priateľky Barbory Hrubanovej. „Daniela a Veronika majú namierené na svadbu, ktorá sa koná v stredu poobede v luxusnom kaštieli v Maďarsku. Dievčatá tam budú aj vystupovať,“ prezradil jeden z hostí pre magazín Pluska.sk.

Povolenie na opustenie Farmy mali dievčatá dostať ešte pred nástupom na statok. Markíza sa k ich podmienkam ale vyjadriť odmietla, čo vyvolalo mnoho otázok. Mohli by však aj ostatní súťažiaci dočasne opustiť reality šou s nárokom na návrat čisto kvôli pracovným povinnostiam? Mohli by aj ostatní súťažiaci odísť na svadbu, kde by mali dostatok jedla či svojich blízkych?

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Pluska.sk