Farma X sa ešte ani neukázala na televíznych obrazovskách a už priniesla niekoľko prekvapení. Okrem výmeny obľúbenej moderátorky Kvetky Horváthovej zaskočilo divákov celebritné obsadenie medzi súťažiacimi, to však vôbec nie je všetko.

Jubilejná desiata séria Farmy bude iná než všetky ostatné. Poznáme nové informácie zo zákulisia vidieckej reality šou, ktoré stálych fanúšikov rozhodne nepotešia. Ako to celé bude prebiehať a prečo to bude „nespravodlivé“?

Životné podmienky

Keďže medzi novými návštevníkmi budú nielen celebrity, ale aj „obyčajní ľudia“, je samozrejmé, že sa tieto dve skupiny rozdelia na dva tábory – a to doslova. Hospodár Martin prezradil, že Robo Mikla, duo Twiins, Martin Šmahel, Sylvia Šuvadová, Ibrahim Maiga a Katarína Brychtová budú ubytovaní vo vlastnom príbytku, ktorý bude omnoho „luxusnejší“ než ten, v ktorom budú ubytovaní ostatní súťažiaci.

Najväčšou prekážkou bude pre súťažiacich sociálny status. Sociálne rozdiely budú citeľné. Ale odjakživa a všade boli a sú mocní ľudia, privilegovaní a tí ostatní. Takže aj celebrity sú páni a budú si na Farme žiť ako páni,“ vysvetlil hospodár, ktorý sa ocitne po boku novej moderátorky Evy Kramerovej.

Finančná výhra

A ako to bude s vysnívanou sumou 75 tisíc? Môžu ju vhrať aj celebrity, napriek tomu, že budú žiť a bojovať vo zvýhodnených podmienkach? „Celebrity tam budú dovtedy, kým nevypadnú ako bežní účastníci a aj ony môžu vyhrať,“ dodal Martin.

Je teda nad slnko jasné, že budeme svedkami tvrdého boja o spravodlivosť, so závisťou, intrigami a ohováraním. Tieto nové informácie však objasnili nové heslo, ktorým sa bude Farma X riadiť: „Bude to kruté a nespravodlivé!“

Prvé zábery z nakrúcania nájdete >>>TU<<<

Foto: Facebook, Instagram, Depositphotos.com l Zdroj: Cas.sk