Na televízne obrazovky čoskoro zavíta ďalšia séria obľúbenej talentovej šou, ktorá tento rok so sebou prinesie mnoho noviniek. Na miesto ostrieľanej Lucie Bílej do porotcovského kresla zasadne Marta Jandová. Zmena sa bude týkať aj moderátorského dua, pričom Juniora a Marcela vystriedajú známi komici.

Súťaž Česko Slovensko má talent bude sprevádzať se*symbol David Gránsky (26) po boku stand-up komičky a herečky Lujzy Garajovej Chramekovej (35). Na svetlo sveta sa len nedávno dostali prvé zábery z natáčania upútavky, ktorá bola podľa mnohých divákov „krokom vedľa“. Viac informácií spolu s videom nájdete >>>TU<<<.

Citový kolaps moderátorky

Projekt plniaci sny a detské túžby so sebou prináša situácie, na ktoré nebola pripravená ani moderátorka Lujza. Nie vždy ide o pozitívne emócie – počas kástingov sa vraj častokrát musela stretnúť s ťažkým sklamaním.Priznávam, že som nečakala, že to bude až taký náročný emočný koktail. Zažili sme veľmi veľa zábavy, ale aj dojatia a smútku,“ priznala v rozhovore pre Nový Čas.

Podľa vyjadrenia osoby z Lujzinho blízkeho okolia išlo o poriadny citový nátlak, ktorý nakoniec nezvládla.Keď prišla domov, plakala v posteli do vankúša. Jej manžel bol úplne vykoľajený z toho, ako to prežíva,“ prezradil.

Túto informáciu potvrdila aj samotná Schrameková. „Pár dní po skončení som mohla len pozerať ,do blba‘ a celé to rozdýchať. Každopádne som za tú skúsenosť vďačná,“ dodala na margo svojho účinkovania v súťaži plnej drsných životných príbehov.

Foto: Facebook l Zdroj: Cas.sk