Americká herečka Blake Lively (30), ktorá sa dostala do povedomia širšej verejnosti najmä vďaka úlohe fashionistky Sereny v seriáli Gossip Girl, je právom považovaná za jednu z najkrajších herečiek súčasnej doby.

Podobne ako seriálová Serena, aj Blake je vždy dokonale upravená, zladená a od hlavy po päty odetá do luxusných kúskov svetoznámych návrhárov.

Blake Lively

Najnovšie fotky však ukazujú Blake v trochu inom svetle. Je neupravená, strhaná, a vzhľadom pripomína bezdomovkyňu. Fanúšikovia sa však nemusia obávať, fotky pochádzajú iba z natáčania nového filmu The Rhytm Section, kde si americká kráska zahrá úlohu zlomenej ženy, túžiacej po pomste.

Blake Lively

Blake Lively má so svojím manželom Ryanom Reynoldsom (41) veľmi dobrý vzťah. Podporujú sa ako v súkromí, tak aj v pracovných projektoch. Ryan nedávno manželku navštívil aj „na pľaci“ v Dubline, odkiaľ pridal na Instagram vtipnú fotku s hashtagom #no filter. :) Zostáva nám len dúfať, že sa Blake jej nový vzhľad nezapáči a nebude sa takto „stajlovať“ aj doma. To by jej manžela Ryana asi nepotešilo. :)

Zdroj: thesun.com | Foto: Instagram, Pinthisstar.com, Twitter