Otec Curtisa Collmana III by si zaslúžil trest smrti. 8-ročný chlapec totiž kvôli jeho nadbanlivosti prišiel o svoj mladý život. Keď zistíte kvôli čomu, nebudete veriť vlastným očiam.

Po tom, ako sa skoro ráno Curtis Collman III prebudil, chcel sa naraňajkovať. No keďže v dome jeho otca nebola zavedená elektrika, po tme siahol po miske, o ktorej si myslel, že sa v nej nachádzajú preňho pripravené cereálie. Chlapcovi prišlo následne strašne zle. Otcova priateľka preto okamžite chcela zavolať záchranku, avšak muž jej to so zbraňou v ruke nedovolil.

Dôvod, prečo chlapík nechcel privolať pre svojho syna pomoc, je naozaj šokujúci. V myske, ktorej obsah Curtis zjedol, sa totiž nenachádzali ceriálie, ale veľké množstvo pervitínu. Do jeho tela sa tak dostala 180-násobná dávka! Život 8-ročnej obete by možno lekári zachrániť vedeli, lenže psychopatický otec syna odviezol do domu jeho matky. Konať začal až dedko, ktorý síce pohotovosť zavolal, no bolo už neskoro.

Otec mŕtveho Curtisa Collmana III bol obvinený nielen zo zanedbania starostlivosti s dôsledkom smrti maloletého a vlastníctva pervitínu, ale aj z použitia strelnej zbrane a krádeže. Muž si za svoje činy môže posedieť za mrežami 20 – 40 rokov.

Zdroj: independent.co.uk | Foto: Facebook