Slovenská speváčka Jana Kirschner aktuálne účinkuje v šou The Voice, vďaka čomu narástlo jej publikum nielen fanúšikov, ale aj neprajníkov. Kontroverzná muzikantka však svojím najnovším look-om vyrazila dych obom táborom. Wou, je to vôbec ona?

Jana Kirschner sa po odvysielaní pilotnej šou speváckej súťaže stretla s ostrou kritikou. Hlavným dôvodom hnevu divákov boli pritom najmä jej vlasy, ktoré si speváčka častokrát upravovala priamo pred kamerou, čo na mnohých pôsobilo príliš rušivo.

Práve Janine vlasy však najnovšie prešli nečakanou premenou, čo zmenilo jej celkový imidž – krátky účes totiž obzvláštnili dlhšie príčesky. Vďaka tomu hudobná ikona omladla o niekoľko rokov a pôsobí omnoho ženskejšie.

Nečakaná premena nadanej Kirschner prekvapila jej priaznivcov natoľko, že jej sympatie dali najavo i prostredníctvom sociálnej siete, kde získala desiatky milých reakcií. Musíme uznať, že Janke takéto háro skutočne pristane a na danej fotke sa dokonca trošku podobá na svetovú modelku Emily Ratajkowski. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Kirschner s dlhými vlasmi

Foto: Instagram/JanaKirschner_Official, YouTube, thevoice_fp