Spomínate si ešte na reality šou s názvom VyVolení? Projekt, v ktorom podľa slogana „išlo o život“, sa po prvýkrát vysielal v roku 2005, kedy vyhrala šialená Melinda Drevenková alias Linda. Dnes by ste mladú víťazku však len ťažko spoznali!

Linda sa po získaní mastnej finančnej odmeny 11 miliónov slovenských korún (v prepočte 365 000 eur) mohla tešiť z poriadneho luxusu. Mladá kráska z Nových Zámkov odvtedy podstúpila niekoľko plastických vylepšení, pričom nechýbalo ani zväčšenie jej i tak bujného hrudníka či napichanie pier.

Ako sa však zdá, televízna sláva a peniaze majú niekedy skutočne trpkú príchuť. Dôkazom je samotná Linda, ktorá krátko po výhre svoju účasť v šou oľutovala. „Pravda je taká, že ak chcete skončiť na pokraji zúfalstva, s prianím, aby toto celé bola iba nočná mora, tak choďte do VyVolených,“ uviedla súťažiaca v minulosti.

Linda sa zrejme práve kvôli tomu, že jej množstvo ľudí astronomickú výhru neprialo, rozhodla radikálne zmeniť imidž. Na jej rebelský look tak môžete rovno zabudnúť, pretože dnes je z nej výrazná blondínka s bujnými perami. Tak čo, spoznali by ste víťazku VyVolených aj po 14-tich rokoch?

Takto vyzerá Linda z VyVolených dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/LindaDrevenkova, Facebook/VyVolení