Milujem Slovensko je jeden z najúspešnejších projektov RTVS. Vysiela sa na Jednotke už od 1. apríla 2013 a v súčasnosti beží už jeho 7. séria, v ktorej vystriedali pôvodných kapitánov tímov – Dana Dangla a Adelu Vinczeovú nové tváre –  Juraj „Šoko“ Tabaček a Stanislava Kašperová. Najmä voľba prvého z nich naozaj vyšla.

Moderátor, herec, komik, zabávač, propagátor standupu na Slovensku. Hoci Juraj Tabaček nedokončil ani jednu z troch vysokých škôl, na ktoré nastúpil, jeho prirodzený zmysel pre humor, pohotové reakcie a stále usmiata tvár pôsobia na divákov ako magnet. Dokáže si spraviť srandu neuveriteľným spôsobom ako sám zo seba, tak aj z iných. Tentokrát ale Šoko asi prestrelil.

V piatkovom vydaní Milujem Slovensko si komik pozval do svojho tímu sympatickú herečku Danielu Šencovú, frontmena skupiny Aya Boris Lettricha a speváka Tomáša Bezdedu, ktorého takto predstavil. „Tomáš, teba vlastne poznáme cez rôzne projekty, ktoré sa volajú Superstar alebo iné,“ po čom nasledoval rozpačitý smiech divákov. „Viem, prepáč, nechcem, aby to vyznelo nejak dehonestujúco, ale jednoducho takto to voláme,“ pokračoval Šoko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ty sa stále venuješ hudbe?“ opýtal sa Tabaček Bezdedu, pričom sa do podpichovania následne zapojil aj moderátor relácie Martin Nikodým. „Jeden z najslávnejších projektov, ktorým sa venoval, sa volá Adela Banášová,“ vtipne si rýpol. Tomáš zareagoval asi najrozumnejším spôsobom, ako bolo v tej situácii možné. „Myslím si, že už nemusím nič povedať.“ Asi si viete predstaviť, ako sa tváril do konca relácie.

Zdroj: rtvs.sk/televizia/archiv / wikipedia.org | Foto: Instagram/martinnikodym/rtvs.sk