Modelka Andrea Verešová stále patrí medzi najvyhľadávanejšie tváre nielen v rámci slovenského šoubiznisu. Popri rozbehnutom pracovnom kolotoči si ale dokáže nájsť čas aj na oddych či zábavu. A práve vytúžený relax na horách spôsobil kráske nepríjemný zážitok.

Verešová spolu s rodinkou pravidelne zavíta do hôr k našim českým susedom, kde si spolu s blízkymi rada užíva obľúbenú lyžovačku. Tento rok však zimné radovánky na lyžiach pre modelku skončili škaredým zranením.

Andrea Veresova

Atraktívna mamička má totiž dlhodobé problémy s kolenom a na svah si musí so sebou vždy vziať aj ortézu. Bohužiaľ, bývalá misska si tentokrát ortézu neutiahla poriadne a katastrofa bola na svete. Verešovej počas lyžovania vyskočilo koleno a zvyšok dovolenky tak preležala v posteli.

„Tak to vyzerá, že si už tento rok moc nezalyžujem. Jedine, že by si ma vzali do rúk nejaké šikovné ručičky a pomohli mi čo najskôr vyliečiť moje zranené koleno, „ napísala známa Slovenka na sociálnej sieti k fotke, na ktorej odpočíva v posteli s previazaným kolenom.

veresova adrea

Obľúbená fotomodelka v rozhovore pre TV JOJ objasnila aj následky tejto udalosti. ,,Zatiaľ som u lekára nebola, ale pôjdem. Síce sa to nehorší, ale ani nelepší a je to napuchnuté. Musím teraz byť v pokoji a na podpätky nejaký čas zabudnúť. Zrušila som všetky spoločenské akcie, pretože by som to na ihličkách nedala. Je mi to ľúto, ale zdravie je prednejšie,“ priznala Verešová, ktorá na nejaký čas môže na spoločenské podujatia zabudnúť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veresova

Zdroj: TV JOJ, Instagram/Andreaveresovaofficial | Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial