Známa slovenská herečka sa len nedávno ocitla v situácii, kedy musela zareagovať pohotovo a s poriadnou dávkou odvahy. Po tom, čo možno zachránila chorému psovi život, sa stala terčom jeho útoku, z čoho jej zostali dodnes následky!

Karin Haydu patrí medzi obrovských milovníkov zvierat. Sama má doma chorú mačku, ktorú trápi epilepsia, a tak sa počas rokov starostlivosti naučila, ako sa treba zachovať v prípade záchvatu zvieraťa. Svoje znalosti využila aj v momente, keď sa cudzí psík ocitol v životohrozujúcej situácii.

Chytila som ho za krk, držala som mu čelusť, aby sa nezadusil alebo aby si ho neodkusol,“ Karin opisovala prvú pomoc, ktorú poskytla neznámemu zvieraťu vo verejnom podniku. Následne však prišiel útok, aký nečakala ani samotná herečka.

Potom som ho chcela brať von na vzduch, no a vtedy, jak som išla po ňom rukou, tak ma rafol,“ priznala, pričom ukázala aj malé zranenie na ruke z daného incidentu. Závažnou otázkou hneď po útoku bola však besnota, ktorou sa Haydu mohla od neznámeho zvieraťa nakaziť.

Všetky domestikované zvieratá by mali byť očkované, tento pes bol riadne zaočkovaný, takže akurát som absolvovala opäť očkovanie proti tetanu a beriem antibiotiká,“ dodala na záver s tým, že si je plne vedomá toho, že v danej situácii nesie vinu za reakciu psa aj ona.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: Cas.sk | Foto: Instagram/KarinHaydu