Na televíznych obrazovkách sa zdá, že je natáčanie reality šou Farma v plnom prúde, navyše len minulý týždeň na statok zavítali štyria noví členovia. Avšak všetko je inak, súťažiaci sú totiž už doma.

Celebrity aj necelebrity, v súčasnosti si už každý jeden súťažiaci reality šou Farma X užíva slobodu a teplo domova. Ako píšu Topky.sk, televízia vraj natáčanie ukončila ešte prvý októbrový víkend.

Farma x

Keďže desiata séria bola plná prekvapení, inak to nie je ani v prípade trvania šou. Kým predošlých deväť sérií strávili bojovníci o finančnú výhru na statku nekonečne dlhé štyri mesiace, pri tej poslednej to boli len dva, čo znamená, že ide historicky o najkratšiu Farmu. Na obrazovkách však k skráteniu nedôjde. „Dĺžka trvania šou zostáva zachovaná, avšak zmenou spôsobu nakrúcania sa toto stalo časovo efektívnejším,“ pre Topky.sk sa vyjadrila PR manažérka Markízy Michaela Hircová.

Zdroj zo štábu ďalej prezradil, že v minulosti sa jednotlivé úkony, ako vyhlásenie nového farmára týždňa, voľba sluhov, prvého duelanta či duel, viazalo na konkrétny deň. 5 epizód sa tak reálne natočilo počas siedmich dní. „Dnes sa to robí efektívnejšie a celý tento cyklus trvá len 5 dní,“ dodal.

farma x

Výhra 75 tisíc eur je tak už v rukách víťaza. Na jeho meno si ale budeme musieť ešte počkať, aj keď podľa taktiky Milana Vysokaia a Dominika Porubského by to mal byť práve jeden z nich.

Zdroj: Topky.sk | Foto: YouTube, Facebook