Andrea Verešová patrí medzi najvýraznejšie osobnosti v Slovenskej i Českej republike. Na jej profile na sociálnej sieti sa tak bežne objavujú platené príspevky s cieľom propagovať tie najmodernejšie produkty. Nová snímka krásnej modelky ale náhle vyvolala poriadne búrlivé ohlasy.

Očarujúca modelka na Instagrame uverejnila kontroverzný záber z nemocničného prostredia, kde sa dobrovoľne nechala napichnúť na infúziu. Jedná sa totiž o reklamu pre kliniku estetickej medicíny, kam údajne kráska pravidelne chodieva na transfúzie vitamínu C. Tie jej majú napomáhať nielen pri výraznejšom omladení vzhľadu, ale i v boji proti rôznym chorobám a nástrahám zimného obdobia.

veresova

Fotografia sa ale na prekvapenie Verešovej stretla s množstvom negatívnych reakcií. Mnohí priaznivci totiž populárnej Slovenke vyčítajú fakt, že ide len o obyčajné zavádzanie ľudí kvôli finančnému profitu. „Za mňa je to len drahý nezmysel, ktorý podľa vás vraj pomáha a ešte pritom aj zarábate peniaze,“ pustila sa do influencerky jedna z komentujúcich.

„Krásna blbosť a iba šaškáreň. Snáď nechcete naznačiť, že je lepšie sa nechať napichnúť, ako konzumovať ovocie, zeleninu, ryby, atď…“ znie ďalšia reakcia. „Nič v zlom, ale pokiaľ skutočne pomáhate, tak by propagácia darcovstva krvi alebo kostnej drene urobila omnoho väčšiu službu – vzhľadom k tomu, koľko ľudí vás sleduje,“ pridala sa ďalšia nespokojná fanúšička. V priebehu pár hodín tak ohľadne účinkov i účelu predraženej terapie, ktorú Andrea spropagovala, znikla obrovská diskusia.

andrea veresova

Na negatívne ohlasy napokon zareagovala aj samotná autorka príspevku, ktorá svoj počin okamžite obhajovala. „Darcovstvo, podobne ako charitu, beriem ako samozrejmosť. Robím to automaticky a rada, beriem to ako nadstavbu úspechu a možnosť životu niečo vrátiť,“ odpovedala Verešová na nepríjemnú kritiku.

Vzápätí tiež nezabudla neprajníkom pripomenúť, že pre svoju prácu nutne potrebuje posilnenú imunitu a svieži vzhľad. „Mnohí míňajú peniaze na úplne hlúposti a veci, ktoré nepotrebujeme, namiesto toho, aby sme urobili niečo pre seba a svoje zdravie,“ uzavrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

andrea veresova

Zdroj/Foto: Instagram/andreaveresovaofficial