V slovenskom šoubiznise to opäť poriadne vrie. O nečakaný rozruch sa postaral známy slovenský herec a moderátor so svojou manželkou po tom, čo po 20-tich rokoch manželstva oficiálne potvrdili náhly rozvod!

Maroš Kramár (59) a Nataša Nikitinová (51) tvorili pár krásnych päť rokov, keď sa spoločne postavili pred oltár. Počas 20-ročného manželstva sa im podarilo splodiť tri krásne deti, dcéru Tamaru a dvoch synov Timura a Marka.

Podľa najnovších informácií sa však i táto celebritná rozprávka dočkala svojho konca. Maroš Kramár totiž krátko po tom, čo sa na verejnosti pošepkávalo o kríze v jeho partnerstve, rozvrat manželstva oficiálne potvrdil, a tak sa tesne pred 60-tkou dočkal nečakanej slobody.

Rozvod medzi Kramárom a jeho ženou mal prebehnúť v tichosti, pričom trval len krátkych 20 minút. Dôvod rozchodu si síce bývalá dvojica necháva len pre seba, no známy herec pozdvihol fakt, že zostávajú priateľmi a je svojej žene a úspešnej právničke vďačný, že sa po dlhé roky starala nielen o neho, ale aj ich tri deti.

Marošova žena Nataša s deťmi Tamarou, Timurom a Markom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Pixabay.com, Facebook/Natasa Nikitinova