Už 2. júna sa diváci dozvedia, ktorá slečna sa v programe Ruža pre nevestu stane Tomášovou vyvolenou. Avšak do finále sa mohli dostať len dve dievčatá a sympatický ženích tak musel pred poslednou epizódou jednu z troch dám poslať domov.

Tereza, Petrana a Mirka sú pôvabné Slovenky, ktoré v relácii Ruža pre nevestu najviac oslnili Tomáša Tarra. Rodák zo Štúrova krásky spoznával už vo vile v Turecku, no teraz sa všetci účastníci presunuli na rodnú hrudu.

ruza pre nevestu

Vášnivý motorkár navštívil Mirku v Košiciach, Terezu v Žiline a Petranu v Bratislave. Ženích sa stretol aj s rodičmi dievčat a ich kamarátkami, čo mu malo uľahčiť rozhodovanie počas večerného ceremoniálu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Influencer to mal naozaj veľmi ťažké, pretože tesne pred bránami finále musel jednu slečnu zo šou vyradiť. Tarr sa rozhodol, že z trojice dám mu najmenej vyhovuje Terka. Tmavovláska si stále neverí, podceňuje sa, je veľmi emocionálna a on hľadá cieľavedomú partnerku, ktorá vie, čo chce. O Tomášovo srdce tak v piatok večer zabojuje Mirka s Petranou a televízny fešák jednej z nich navlečie na ruku prsteň.

tereza ruza pre nevestu

Zdroj | Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial