Fanúšikov obľúbenej vidieckej reality šou čakalo poriadne prekvapenie. Na Farme sa totiž tradične odohral piatočný duel, pričom sa tentokrát proti sebe postavili Michaela Štefániková a Daniela Urbanová. To, čo sa však stalo po príchode do stodoly, nikto nečakal!

Michaela sa od príchodu na statok netajila tým, že má ambície svoju cestu v súťaže o mastnú finančnú výhru dotiahnuť až do finále. V záujme o postup do ďalšieho týždňa si tak vybrala za súperku Dadu, ktorá sa ocitla v dueli i pred dvomi týždňami, keď vyradila z hry Líviu Chvostíkovú z Považskej Bystrice.

DUEL medzi Miškou a Dadou

Už po príchode dvoch súperiek bolo jasné, že niečo nie je v poriadku. Dada si ako druhá duelantka vyberala disciplíny a ako prvú si zvolila práve silovú. Tú predstavovalo hákovanie, kde mladá nechtárka z Nitry porazila údajne tehotnú Štefánikovú behom pár sekúnd. „Miška, si v pohode?“ Evelyn sa spýtala učudovane, pretože i samotná moderátorka si všimla, že sa s ňou niečo deje.

Nie! A zmení to niečo?“ Prostoreká brunetka odvrkla Evelyn, a tak sa dievčatá pustili do druhého rozstrelu – prekvapenia. Tu stálo šťastie na Michaelinej strane, keďže sa na statku netajila svojou zručnosťou v šití. V dueli sa jej táto dovednosť vyplatila, dievčatá totiž dostali úlohu ušiť vankúš v tvare štvorlístka v čo najkratšom čase. Štefániková tak získala svoj prvý bok a konečne vyrovnala stav.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tretím v poradí bol vytrvalostný boj spočívajúci v pretláčaní. Tu sa opäť prejavilo Miškino zaváhanie vyvolávajúce dojem, že sa rozhodla v stodole vzdať a súťaž opustiť. „Budeš mi musieť vysvetliť, čo sa deje, lebo takto to tu nefunguje! Prosím, povedz mi dôvod! Ty si to pustila,“ zakročila moderátorka na Michaelu vo chvíli, keď v priebehu pár sekúnd prehrala ďalšiu disciplínu. Napriek tomu však jasnú odpoveď nedostala. Stav tak zostal 2:1 pre Dadu.

Štvrtou disciplínou bola úloha na šikovnosť. Triedenie strukovín sa však stalo pre Štefánikovú osudným, pretože sa Urbaníková chytila jej zaváhania v predchádzajúcich rozstreloch a na svoje konto získala posledný výherný bod. Z duelu tak za skutočne zvláštnych a nečakaných okolností odišla ako porazená Miška, Dada sa vrátila na Farmu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Farma, Facebook/Farma