Tretie finálové kolo československého projektu SuperStar rozpútalo búrlivú diskusiu medzi divákmi televízie Markíza. Dôvodom je moderáterské duo v zložení Jasmíny Alagič a Leoša Mareša.

Arogatné správanie českého moderátora voči jeho novej kolegyni vyvolalo v radoch sledovateľov obrovské pobúrenie. Podľa všetkého ide o ranené ego po neúspešnom randení, pri ktorom boli markizácke tváre prichytené v minulosti. Viac informácií o zvláštnom správaní Leoša Mareša k Alagič nájdete —>TU<—

Najnovšie však vyšli na povrch nové informácie, ktoré odhalili príčinu, prečo (alebo skôr kvôli komu) sa rozhodol známy zabávač znemožniť či, naopak, ignorovať sympatickú brunetku. „Za všetko môže Leošova manželka Monika, ktorú si zobral vo februári. Tá na Jasmínu neuveriteľne žiarli a leží jej poriadne v žalúdku. Aj preto sa Mareš správa k Alagič tak nepríjemne. Je to preto, aby nemala dôvod robiť mu scénu,“ prezdradil blízky zdroj utláčanej moderátorky pre Pluska.sk.

Nech už je pravda akákoľvek, jedno je jasné. Nepríjemná atmosféra, ktorá počas ich spoločného moderovania priam srší z televíznych obrazoviek, je očividná a pôsobí neprofesionálne, ba priam až komicky.

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk