Ajajáááj! Toto diváci Markízy vidieť nemali. Modrožltá televízia totiž zatiaľ oficiálne oznámila mená len dvoch osobností, ktoré si zasadnú do porotcovských kresiel československej verzie The Voice, pričom ľudí zrejme ešte chcela nejaký ten čas ponaťahovať. Nuž, vďaka tomuto kiksu je už všetko jasné!

Prvým ohláseným koučom šou Hlas Československa bol český spevák a herec, frontman známej skupiny Nightwork, Vojtěch Dyk. Krátko nato Markíza a Nova šokovali informáciou o druhej porotkyni, ktorou sa stala mnohými oceneniami ovenčená speváčka Jana Kirschner. Kým včera modrožltá televízia zverejnila indície smerujúce k tretiemu členovi, dnes už poznáme kompletnú zostavu!

Markíza divákom prezradila, že sa môžu tešiť na potetovaného rapera, ktorý je síce nižší, avšak s veľkým charakterom. Pridala dokonca aj niekoľko konkrétnych možnosti, ako sú Strapo, Vladis, Ektor, Marpo, Tony Porucha či Kali. A práve na posledného interpreta sedeli všetky indície, pričom v tejto chvíli už vieme, že si do červeného kresla k Janke a Vojtěchovi zasadne naozaj Kali.

kali

Na internete sa totiž objavil oznam, v ktorom štáb Hlasu vyzýva verejnosť, aby sa stala súčasťou komparzu. Okrem dátumov kástingov sa v ňom ale objavili aj mená, prostredníctvom ktorých sa ľudí snaží do publika prilákať, a teda Jana Kirschner, Vojtěch Dyk, Kali a doposiaľ zatiaľ ešte vôbec nikým nezmienený Pepa Vojtek, ktorý by si porotcovanie zopakoval z roku 2014. Podľa všetkého by tak práve títo štyria mali byť novými porotcami Hlasu Československa!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hlas ceskoslovenska Hlas ceskoslovenska

Zdroj: Facebook/Komparz,Casting,Film,TV,Media | Foto: Facebook/kali- konec je novy zaciatok, Jana Kirschner (official page), Kabát (official) Instagram/vojtechdyk_bsideband