WAU! Farmárov čakal ďalší nečakaný šok v podobe náhleho zvratu. Na statok sa totiž podľa všetkého vracajú vyradené sestry Nízlové, ktoré opustili reality šou v poslednom platnom dueli s kontroverznou Karin Dvořákovou a jej pomocníčkou Táňou Brodanyovou

Pravidlá sú drsné. Rovnako ako životné podmienky, ktoré si vyžiadali svoju prvú obeť. Namáhavú prácu pod tlakom kolektívu a návaly tepla nezvládla súťažiaca Monika Siposová, ktorú musela počas hry niekoľkokrát ošetriť prítomná zdravotná služba. Po jej poslednom kolapse sa kompetentní rozhodli, že bude lepšie, ak z reality šou nadobro odstúpi.

To však podľa platných pravidiel hry znamená návrat posledného vypadnutého hráča v platnom dueli. V tomto prípade by tak malo ísť o Danielu a Veroniku Nízlové, ktoré pôvodne patrili do tábora bohatých. „V prípade, že niekto opustí Farmu zo zdravotných dôvodov, na jeho miesto sa vráti posledný vypadnutý duelant,“ znelo vyjadrenie, ktoré obdržali farmári vo forme listu.

Návrat úspešných speváčok má však jeden háčik – podľa listu by sa mali Twiinsky vrátiť na miesto vypadnutého farmára, čo v tomto prípade znamená do táboru chudobných. Stratia tak celebrity právo na „luxusnejší“ život? Nechajme sa prekvapiť!

Foto: Facebook, TV Markíza l Zdroj: TV Markiza