Fanúšikov televíznej súťaže zameranej na objavovanie nových talentov čakala prekvapivá správa. Dve najobľúbenejšie tváre z historicky prvej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa po 14 rokoch konečne spojili, z čoho vznikla poriadne nostalgická novinka.

Tomáš Bezdeda (32) a Martina Schindlerová (30) sa do povedomia verejnosti dostali ešte v roku 2004. S odstupom času sa Tomášovi podarilo ako-tak v slovenskom šoubiznise udržať, avšak Martina z cesty za hudobnou kariérou upustila v momente, keď sa z nej stala mamička a manželka na plný úväzok.

Po nečakanom rozvode sa ale Martina rozhodla opäť vrátiť na scénu. Pred časom sama priznala, že túži po novom začiatku v hudobnej brandži, k čomu začala podnikať prvé kroky. Najnovšie sa pochválila horúcou novinkou pripravovanou s jej bývalým „súperom“ z televíznej šou Tomášom Bezdedom.

Bývalí superstaristi totiž pre svojich verných fanúšikov pripravujú duet, ktorý budeme môcť čoskoro počuť v relácii s názvom Zlaté časy. Nadšenie neskrýval ani samotný Bezdeda, ktorý si po boku sympatickej brunetky zaspomínal na rok 2004. „Opäť sa stretávame. Akoby to bolo včera. Letí to,“ predniesol pod zábermi zo štúdia.

Duet Martiny a Tomáša zo Superstar

Foto: YouTube, Instagram/tomas_bezdeda, schindlerovamartina_official l Video: YouTube