Vyzerá to tak, že aktuálny ročník Let’s Dance veľmi šťastný nie je a v šou vzniká veľa zmien, na ktoré diváci doteraz neboli zvyknutí. Po odstúpení Márie Čírovej prichádza ďalšia zlá správa. Jeden z obľúbených párov v nedeľu večer nevystúpi!

Prvýkrát v histórii slovenskej verzie Let’s Dance na parkete súťaží aj krátkozraká celebrita, ktorá napriek svojmu hendikepu predvádza naozaj úžasné vystúpenia. Henrieta Farkašová s Marekom Kličom dokonca hneď po prvom tanci rozplakali porotu a dojali aj samotné publikum.

lets dance

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V štvrtom kole však populárnu dvojicu fanúšikovia, bohužiaľ, neuvidia, pretože paralympionička dostala koronavírus. „Pre zdravotnú indispozíciu sa Henrieta Farkašová nebude môcť postaviť v nedeľu na tanečný parket. Rovnakou situáciou sme si, žiaľ, už prešli pri Márii Čírovej. To znamená, že najbližšie kolo nevystúpi, ale veríme, že ďalšiu nedeľu už bude všetko v poriadku a Henrieta s Marekom opäť divákom ukážu ich nadšenie z tanca,“ prezradila TV Markíza. Heni prajeme skoré uzdravenie!

henrieta farkasova

Zdroj/Foto: markiza.sk,Instagram/tvmarkizaofficial