Ako to už býva na vidieckom statku zvykom, s každým blížiacim sa duelom by sa napätie medzi farmármi doslova dalo krájať. Keďže nás už čoskoro čaká odchod ďalšieho zo súťažiacich, takmer všetky rozhovory sa točia len okolo vymýšľania špeciálnych taktík a možných scenárov.

V rybárskej osade sme už videli nejednu kurióznu situáciu, ktorá prekvapila mnohých divákov. Táto séria je tiež bohatá na pikantné odhalenia či búrlivé posteľové scény. Poniektorí farmári sa stihli už aj zamilovať, či dokonca vytvoriť oficiálne páriky, ako sa to stalo napríklad v prípade modela Miša a už vypadnutej Lívie. V tomto smere sa podarilo poriadne zviditeľniť aj Dominikovi Porubskému, ktorý sa preslávil najmä vďaka styku s farmárkou Mišou.

dominik porubsky

Práve tento zdatný mládenec sa stal prvým duelantom, čím upadol do veľkého ohrozenia. Dominik však cíti nemalé odhodlanie a s týmto rozhodnutím aj sám súhlasí. Počas dôverného rozhovoru v posteli s Dadou sa dokonca priznal, že to on sám poprosil ľudí, aby zvolili práve jeho.

Šikovný pracant sa blondínke zdôveril aj s tým, že túto obetu podstúpil hlavne kvôli nej. „Proste som nechcel, aby si tam išla ty,“ odhalil Daniele dôvody svojho konania. Po týchto slovách ostala mladá banditka trochu v rozpakoch a zmohla sa len na stručnú reakciu. „Jaj, Domčo. Ty si strašne dobrý človek.“ Ťažko povedať, čo ho viedlo k tomuto odvážnemu činu, avšak zdá sa, že Dominik cíti k svojej spolubojovníčke viac než len kamarátstvo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela urbanova

Celý rozhovor Daniely a Dominika

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma