Svetovým šoubiznisom otriasa šokujúce obvinenie latinskoamerickej hviezdy, ktorá mala udržiavať románik so svojím rodinným príslušníkom. Ak súd uzná Rickyho Martina za vinného, hrozí mu až 50 rokov za mrežami.

Na leto 2022 svetoznámy spevák nebude spomínať najlepšie. Posledné dni sa totiž médiami šíria správy o tom, že sa mal Ricky Martin dopustiť domáceho násilia na neznámej osobe. Teraz prehovoril brat populárneho hitmakera, ktorý prináša viac svetla do čudesného prípadu.

Eric pre španielský denník Marca prezradil, že drsné vyjadrenia prichádzajú od Rickyho synovca, ktorý tvrdí, že mal so svojím populárnym strýkom 7-mesačný romantický vzťah. 21-ročný Dennis Yadiel Sanchez tvrdí, že sa stal obeťou fyzických a psychických útokov idola žien. Právny zástupca slávneho Portorikánca však všetko popiera, pravda je podľa neho úplne niekde inde.

„Nanešťastie, osoba, ktorá môjho klienta obvinila, bojuje s veľkými mentálnymi problémami. Ricky Martin, samozrejme, nikdy nebol, ani nebude, súčasťou akéhokoľvek se*uálneho alebo romantického vzťahu so svojím synovcnom,“ uviedol Marty Singer pre magazín Today, prízvukujúc, že nechutnosti sú len mladíkovými výmyslami. Spolu s Rickym veria, že prípad bude zamietnutý hneď, ako sa sudca pozrie na všetky fakty. Ak by sa tak ale nestalo, príťažlivému 50-tnikovi hrozí väzenie až po dobu 50 rokov, a teda doživotie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: today.com | Foto: Instagram/ricky_martin