Martin Šmahel si vďaka účasti v reality šou Farma získal väčšinu slovenských divákov. Sebavedomý rybár sa však kvôli zlému výberu druhého duelanta priamo do finálového týždňa neprebojoval, čím stratil šancu na výhru 75 tisíc eur a zároveň i sklamal mnohých fanúšikov.

Otázka duelu Karin Dvořákovej proti Martinovi Šmahelovi rezonuje spoločnosťou dodnes. To, že sa prostorekej blondínke podarilo poraziť vyšportovaného a pracovitého modela, mnohí diváci drsnej šou nerozdýchali, pričom veľké sklamanie nedokázal skryť ani samotný súťažiaci.

Po ukončení celej desiatej série sa však Martin rozhodol opäť prehovoriť. Zdá sa, že mu jeho prehra v duelovej stodole stále leží v žalúdku, pričom sa mu mali do rúk dostať nové informácie priamo zo zákulisia natáčania hry s mastnou finančnou odmenou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Šmahel totiž počas živého vysielania prezradil, že to malo byť údajne na neho vopred pripravené. „Mám zákulisné informácie, že Kaja dostala také disciplíny, v ktorých by sa mohla blysnúť,“ uviedol model, čím naznačil, že dané úlohy neboli spravodlivé. Uf, čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť svoj názor do komentárov!

farma

Zdroj/Foto: Instagram/Martin Šmahel, Farma