Už to nevydržal ani on. Na vyvolanú hádku medzi Darou Rolins a Patrikom Vrbovským sa rozhodol svoj názor povedať aj biologický otec malej Laury Matěj Homola, ktorý s blonďavou speváčkou tvoril pár dlhých päť rokov. 

Po tom, čo Rytmus odstránil pesničku venovanú Dare Rolins s názvom #8október, prišiel poriadny šok. Jeho bývalú lásku totiž toto rozhodnutie ranilo natoľko, že mu v deň výročia venovala odkaz v podobe ich spoločnej fotografie, na ktorej môžeme vidieť aj jej malú dcéru Lauru.

Na toto úprimné vyznanie v krátkom čase reagoval i samotný Rytmus, ktorý okrem iného uviedol: „Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Prečo to hranie na city osamelým mamám?“ Čím zjavne vyjadril nesúhlas s tým, aby sa do tejto verejnej kauzy zaťahovala aj Darina a Matějova malá dcéra, a to napriek tomu, že bola od začiatku súčasťou jej vzťahu s Rytmusom.

Čo si o tom myslí jej skutočný otec?

K celej situácii sa, samozrejme, vyjadril aj Laurin otec Matěj. Z jeho slov sa zdá, že sa v tejto „šoubizovej vojne“ prikláňa skôr na stranu svojho bývalého soka. Podľa českého magazínu Extra.cz totiž priznal, že má strach z momentu, keď malá Laura konečne verejne prehovorí. Zdá sa, že by to bol poriadny škandál…

Foto: Facebook, Instagram/matejhomola l Zdroj: Extra.cz