Ráchel Karnižová a Tomy Kotty pôsobili na sociálnych sieťach ako ukážkový pár, pričom ešte minulý týždeň sa zabávali s moderátormi rádia Europa 2. Nikto ani len netušil, čo sa odohráva za dverami ich súkromia. Známa influencerka sa odhodlala k šokujúcej spovedi!

Párik, ktorého zamilované, ale aj vtipné príspevky na Instagrame fanúšikovia milovali, je minulosťou. Ráchel Karnižová v utorok poobede šokovala sledovateľov otvorenou spoveďou o tom, ako ju jej dnes už expriateľ psychicky i fyzicky týral.

Kráska známa zo šou Nákupné maniačky či Bez servítky uviedla, že sa k verejnému priznaniu o vzťahu s Tomym Kottym odhodlávala dlho. Vopred všetkých upozornila, že svojím vyjadrením sa mu nechce pomstiť, ale zariadiť, aby sa už podobná tragédia nestala žiadnej žene.

,,Extrémne sa to vyhrotilo presne pred mesiacom. Keď sme prišli z párty domov, kde bolo všetko v poriadku, bavili sme sa a nemala som pocit, že by mal nejakú zlú náladu. Ja som si dávala dole make-up v kúpeľni a on prišiel ku mne a hodil ma do vane. Tam som si udrela hlavu. Potom ma vytiahol z nej a ťahal ma za vlasy po celom byte. Kopal ma, fackal a nadával do ku*iev. Ušla som z domu bez trička v bunde s topánkami v ruke,“ opisuje Ráchel strašidelnú situáciu, po ktorej skončila v nemocnici. Trestné oznámenie podať nechcela, vraj verila, že to bolo „iba“ preto, že bol Tomy zdrogovaný, a dala mu druhú šancu.

Moderátor údajne rád holdoval aj alkoholu. A napriek tomu, že preukázal snahu zmeniť sa a začal navštevovať psychiatra, spoločné šťastie dvojici dlho nevydržalo. Po ďalšom opijáši, ktorý sa odohral cez víkend, Tomy Ráchel opäť napadol. ,,O šiestej ráno prišla jeho mama pre neho, lebo nechcel odísť a ja som už nevedela, čo mám robiť. Keď došla ona, aj pred ňou ma začal škrtiť takým spôsobom, že ma zdvihol do vzduchu,“ ďalej šokovala Ráchel, ktorá smutnú spoveď podložila i zábermi zdemolovaného bytu a svojej znetvorenej tváre.

,,Bohužiaľ, musím ti dať takúto facku, lebo zatiaľ ti to vždy prešlo,“ odkazuje moderátorovi Farmy X-tra módna dizajnérka majúca odkaz aj pre ďalšie obete. ,,Ak sa ti deje niečo podobné, odíď! Hneď! A neboj sa hovoriť. Lebo toto je niečo, čo sa nemôže diať nikomu, či si muž alebo žena,“ uzavrela Karnižová, pričom nižšie nájdete celé jej vyjadrenie.

Ráchel zverejnila aj vulgárnu správu od Tomyho, vypočuť si ju môžete — TU—

Snímky Ráchelinej dobitej tváre si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka