Moderátorka Adela Banášová (35) iba prednedávnom ukončila svoj sedemročný vzťah s tanečníkom Petrom Modrovským (32), no ako sa zdá, už si za neho našla adekvátnu náhradu. Do srdca sa jej vraj vryl pohľadný moderátor Prvých televíznych novín TV Markíza, Viktor Vincze!

Najobľúbenejšia slovenská moderátorka, ktorá pôsobila v mnohých televíznych projektoch, má opäť dôvod na úsmev. Podľa portálu Fakt24 sa vraj totiž zaplietla s charizmatickým moderátorom spravodajstva, s ktorým tvorí šťastný pár už celý  mesiac. Adela Banášová a Viktor Vincze si mali padnúť do oka na svadbe Veroniky Ostrihoňovej a Sajfu, pričom Viktor bol hosťom nevesty a Adela ženícha.

Prostoreký spíker Fun rádia dlho nelenil a celú informáciu iba podporil v krátkom traileri na novú časť svojej relácie ,,Level Lama“, kde tentokrát vyspovedá práve sympatickú Adelu. Dôkazom spojenia moderátorky s ďalším zajačikom má byť spoločné ukazovanie sa na verejnosti, ale i fakt, že Adela sa odmietla vyjadriť k prípadným špekuláciám, kedy odpovedala: ,,Nechcem sa vyjadrovať.“

Zdroj: Fakt24 | Foto/Video: Facebook