Svet šoubiznisu nie je iba o sláve a zlatom pozlátku, ako si každý myslí. Celebrity musia byť vždy v strehu a dávať si pozor na každý jeden prešľap. Keďže paparazzi číhajú na všetky strany, aj to najmenšie zakopnutie môže mať pre svetové hviezdy katastrofálne následky. Za posledných pár hodín svet obletela šokujúca správa ohľadom znásilnenia. Neuveríte, kto má mať tento hnusný čin na svedomí. 

Patrí medzi najlepšie zarábajúcich futbalistov sveta. Je módna ikona, veľký milovník žien a momentálne milujúci otec. O kom je reč? O portugalskom futbalistovi Juventusu Cristianovi Ronaldovi.

Všetko sa to malo začať v roku 2009 v Las Vegas, kedy sa dvojica zoznámila. 34-ročná obeť Kathryn Mayorga sa však až teraz rozhodla prehovoriť. Keďže po incidente Cristiano nechcel, aby Kat verejnosti povedala, čo sa v hotelovej izbe stalo, zaplatil jej 375 000$. Avšak samotný futbalista tvrdí, že nešlo o znásilnenie, ale o kamarátsky s*x. Uvidíme, ako sa bude prípad vyvíjať a aké pikantné informácie ešte vyplávajú na povrch.

Zdroj: spiegel.de | Foto: instagram.com, facebook.com, ftape.com