Zrejme už viete, že sme včera na obrazovkách televízie Markíza mali možnosť sledovať poslednú časť obľúbeného rodinného seriálu Oteckovia. Avšak našťastie išlo len o druhú sériu a podľa všetkého by sme sa mali v blízkej dobe dočkať tej tretej. Zlou správou je, že sa v nej už nestretneme s jednou z hlavných postáv.

Denný seriál Oteckovia dostal na istý čas stopku a už teraz vieme, že štyroch fešákov a ich príbehy nahradia v rovnakom vysielacom čase Rodinné prípady. Okrem toho ale vieme i to, že druhá séria bola pre jednu z ústredných tvárí poslednou. Ako možno tušíte, ide o čerstvú tehuľku Máriu Bartalos.

To, že je Mária tehotná, sa verejnosť dozvedela len tento týždeň, pričom sa z úžasnej novinky tešila spolu s krásnou herečkou a jej manželom Adriánom. Na margo ich dieťatka sa vyjadrila aj Markíza, keďže fanúšikov Oteckov zaujímalo, či tehotenstvo neohrozí Maryno účinkovanie v seriáli. Napriek tomu, že sa spočiatku televízia vyjadrila, že scenár jej stavu štáb prispôsobí, vyzerá to tak, že všetko bude napokon inak.

Pluska.sk totiž priniesla smutnú správu o tom, že učiteľku Lindu už v tretej sérii neuvidíme, čo znamená, že ani jej vzťah s Tomášom zrejme happyend mať nebude. „Mary sa už viackrát vyjadrovala, že oveľa viac ako kariéra je pre ňu rodina. Aj preto sa rozhodla, že si chce tehotenstvo naplno užívať, nechce v žiadnom prípade riskovať a rozhodla sa, že v Oteckoch pokračovať už nebude,“ vyjadril sa zdroj z Bartalos okolia. Ako sa ale deťmi milovaná Linda vytratí, zatiaľ nevedno. Podľa uplynulých častí sa totiž v budúcnosti mala stať družinárkou novootvorenej školy, ktorá mala pribudnúť k škôlke.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

V tejto chvíli prichádza aspoň jedna dobrá správa. Hoci sa v poslednej časti Adam, ktorého stvárňuje Janko Koleník, zbalil a odšieil, v tretej sérii sa jeho účasť určite očakáva a dokonca aj vo štvrtej.

jan kolenik

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/oteckovia