Modelka Andrea Verešová disponuje postavou, akú jej môžu závidieť i mladé teenagerky. Kráska aj vďaka tomu ešte stále patrí medzi najvyhľadávanejšie foto objekty nielen v našej krajine. Okrem toho sa však venuje i mnohým iným aktivitám spojeným s módou a cestovaním.

Bývalá slovenská Miss je známa rušným životom a večne nabitým programom. Na sociálnych sieťach pravidelne zásobuje verejnosť šťavnatými zábermi, na ktorých odhaľuje dokonalé krivky. Kvôli pracovným povinnostiam je však aj poriadne vyťažená, pričom sa často ocitá na cestách mimo našej krajiny.

Najnovšie sa očarujúca brunetka pochválila pracovnou cestou na prekrásne Maledivy, kde sa z nej stala ambasadorka. „Dlhý a pracovne nabitý deň za mnou, ale zajtra už príjemný relax a pracovná cesta v exotike, na ktorej si okrem fotenia snáď aj trochu odpočiniem. Tešte sa na nádhernú lokáciu @hideawaybeachmaldives , ktorého som sa stala ambasadorkou,“ zverila sa kráska svojim fanúšikom.

andrea veresova

Komplimenty a lichotivé komentáre jej verných sledovateľov na seba nenechali dlho čakať. Zrejme však ani samotná Verešová nečakala, akých reakcií sa po zverejnení týchto noviniek dočká. „Milá, chcel by som Ťa m.lovať. V jesennej záhrade plnej tieňov vo vlasoch, s klenbou lístia tancujúceho v lone, s túžbou presahujúcou dnešok …“ napísal k Andreinej fotke kreatívny ctiteľ, ktorého verejné vyznanie a netradičnú ponuku na milostný akt si prečítali už stovky ľudí.

Modelka sa, samozrejme, ukázala aj v romantických pózach, pričom ani pri ďalších snímkach nadšení muži nezaháľali. „Prečo vždy, keď ťa vidím v plavkách, si ťa predstavujem na*ú?“ položil rečnícku otázku jeden z komentujúcich. Nuž, zdá sa, že Andrea o lichôtky od neznámych mužov nemá núdzu. Ktovie ale, čo na ne hovorí jej manžel.

andrea veresova

Zdroj/Foto: Instagram/AndreaVeresovaOfficial