Mladý usmievavý Slovák menom Fero Košarišťan prenikol do povedomia verejnosti vďaka svojim zábavným videám na internete. Jeho skromnosť, úžasná charizma a zmysel pre humor ho ale dostali až do televízie Markíza, odkiaľ sa divákom ukazuje ako vtipná upratovačka Maja, ktorá sa potuluje po zákulisí.

Veselý mladík, ktorý vystupuje pod pseudonymom FERO JOKE, prijal pred pár dňami pozvanie do internetovej relácie zabávača Sajfu s názvom Lvl Lama. Počas debaty sa komik nečakane rozhovoril aj o svojej orientácii a o tom, ako mu práve toto pomáha vytvárať ešte lepšie videá. V nahrávkach sa totiž obľúbený sympaťák častokrát prezlieka za ženy, pričom  sa netají tým, že mu je to vskutku príjemné.

fero joke

„Dobre sa napodobňujú výrazné typy, napríklad Norika Mojsejová. Hlavne sú to ženy. Veľa ľudí miluje, keď sa muž prezlečie za ženu a urobí niečo ako žena,“ predniesol Ferko. Moderátora Sajfu tak prirodzene zaujímalo, do akej miery je s takýmito rolami vnútorne stotožnený.

fero joke

V tej chvíli, kedy zabávač naznačil, že v reálnom živote ho viac zaujímajú muži než ženy, sa začal rozhovor uberať jasným smerom. Odrazu Sajfa trochu zvážnel a hosťa poprosil, aby mu porozprával o momentoch, keď s pravdou vyrukoval pred svojimi rodičmi.

„Ja som jediný syn. Vieš, je to veľmi ťažko. Ja som z veľmi veriacej rodiny. Ale myslím si, že tým, že robím všetko toto, čo robím, že pomáham ľuďom, naši vidia, že sa snažím byť dobrým človekom. Snažím sa tým rodičom ukázať tie pekné veci a potom neriešia to, aká je moja orientácia. Aj keď je určite otcovi z toho smutno, že nepôjde to priezvisko ďalej, ale je s tým v pohode,“ odpovedal úprimne. V závere tejto témy komik dodal, že má aj mladého priateľa Ondreja, ktorého pozdravil do kamery.

Zdroj: YouTube/Lvl Lama | Foto: YouTube, Instagram