Niekedy sa stáva, že človek úplne neodhadne vlastné sily. Svoje o tom vie aj populárny Markizák, ktorého tvár sa na obrazovkách objavuje už dlhé roky. Reč je o Patrikovi Hermanovi, ten sa včera s verejnosťou podelil o skutočne nepríjemný zážitok.

O Hermanovi je všeobecne známe, že to v živote nemal vždy ľahké. Možno aj preto si za svoje poslanie zvolil práve pomáhanie druhým ľuďom v ťažkých situáciách, pričom tejto aktivite dodnes venuje množstvo času. Aktuálne sa Patrik pridal k ďalším celebritám, ktoré v rámci charitatívnej akcie obsluhujú zákazníkov v reštauračnom zariadení. Ešte predtým si však moderátor odskočil do posilňovne, kde to ale vôbec nedopadlo podľa jeho predstáv.

patrik herman

Dlhoročný Markizák, ktorého tvár poznáme najmä z relácie Reflex, sa totiž vybral do fitnesska presne po desiatich rokoch. Prostredníctvom sociálnej siete sa následne fanúšikom zdôveril, že na tento krok nečakane doplatil.

„Včera som po x-rokoch zablúdil do posilky (Naposledy som v nej bol pred 10-rokmi). Bol som tam hodinu a pol – pol hodiny som cvičil a hodinu ma kriesili! Vstal som z bicykla a zrazu ani obraz, ani zvuk – len padnúť a padnúť… Asi mi rupol tlak. Našťastie som to ustál a vďaka kamarátovi Majkimu a rýchlemu zásahu personálu som neodpadol,“ priblížil Patrik detaily nečakaného incidentu. Sme radi, že sa Paťovi napokon podarilo predísť najhoršiemu!

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

patrik herman

Zdroj: Facebook/PatrikHerman | Foto: Facebook/PatrikHerman, Instagram/Patrik Herman