Obľúbená slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková okolo seba spôsobila pred dvomi týždňami verejný ošiaľ, keď sa na verejnosť dostala informácia, že krásna plavovláska je opäť v radostnom očakávaní. Všetci fanúšikovia jej to, samozrejme, zo srdca doprajú, avšak divadelní priaznivci zostali z malej časti sklamaní, nakoľko Nela si musí dať opäť pauzu s predstaveniami. 

Peter Marcin si do svojej talkšou ,,Neskoro večer“ pozval práve obľúbenú herečku Nelu Pociskovú a poriadne ju vyspovedal. Na otázku týkajúcu sa divadla Nela len smutne skonštatovala, že ju mrzí, že stihla odohrať len pár predstavení, avšak opäť je v požehnanom stave. „Neplánovali sme to. Ja som chcela počkať, nech má malý aspoň 3 roky, nech ide do škôlky,“ úprimne priznala budúca dvojnásobná mamina. Nuž, plavovláska prezradila tiež dôvody, pre ktoré musí predčasne opustiť divadelné dosky. Spievanie by problém nebol, ale fyzicky náročné tanečné i akrobatické prvky, žiaľ, áno.

Portál Topky.sk dokonca uverejnil vyjadrenie divadla k tejto nečakanej situácii a ďalšiemu „vypadnutiu“ herečky z obľúbeného predstavenia. „Nele Pociskovej srdečne gratulujeme a želáme všetko len to najlepšie… Aj pre nás to bolo prekvapenie, ale nie všetko v živote sa dá úplne naplánovať. O muzikál Rómeo a Júlia je veľký záujem divákov, bude sa uvádzať ďalej, nakoľko máme alternujúce dve Júlie – naše interné herečky – Mirku Drínovú a Romanu Dang Van. A samozrejme sa budeme veľmi tešiť, keď sa Nela opäť po materskej pauze vráti ako Júlia na naše javisko.“ 

nela pociskova, filip tuma nela pociskova nela pociskova, filip tuma

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram